U prostorijama AK”Vojvodina” održana je svečanost povodom proglašenja najboljih sportista kluba, a ovom prilikom dodeljena su i specijalna priznanja osvajačima medalja na domaćim takmičenjima i rekorderima Srbije. Za najboljeg sportistu Vojvodine proglašen je Igor Šarčević, dok je Ivana Španović proglašena za najbolju seniorku. U konkurenciji ml. seniora titulu najuspešnijeg odneo je Mihail Dudaš.
Hašović Aleksandar proglašen je za najboljeg st. juniora, dok je Dina Haker najuspešnija st.juniorka. Dino Dodig i Suzana Plavšić najuspešniji su u konkurenciji ml.juniora/ki.Titulu najboljeg st. pionira odneo je Srđan Đukić, dok je Sara Vještica pobedila među ostalim st. pionirkama. Kod ml. pionira najuspešniji je bio Zaviša Đukić, a Zorana Grujić proglašena je za najbolju ml.pionirku. AK”Vojvodina” pobrinuo je i za one najmlađe, te su se tako u konkurenciji Pionirska škola najbolje pokazali Nikola Vulikić i Poljak Allegra. Za najpersepktivnije polaznike škole atletike priznanja su dobili Babijanović Darko, Đukić Radoš, Poljak Naitije, Sladović Anatasija,Stanković Ivana i Jakišić Simeona.
Specijalna priznanja uručena su: Matijević Slobodanu , Jovanović Bojanu, Gavrilov Milani, Moravčević Tamari, Galamboš Stjepanu,Ćirović Mirjani, Tankosić Aleksandru, Fišić Dariu, Lazić Aleksandru,Novicki Petru, Drobić Nemanji, Krunić Vuku,
Ostojić Aleksandri, Kamasi Sofiji, Praštalo Sonji, Grujić Jeleni, Đaković Nataši, Kamasi Atini, Homa Vanji, Beljanski Marijani,Gardašević Milici, Milinkov Petru, Gavrilov Ivanu.
Spisak sportista AK” Vojvodine” i njihovih rezultata u 2010. godini
Leave a Reply