Seniori/ke

2021. godina

PS u krosu 23.10.2021.

PS u hodanju na putu 9.10.2021.

PS u polumaratonu 11.9.2021.

Ekipno prvenstvo Srbije za seniore/ke 4.7.2021.

Prvenstvo Balkana za seniore/ke 26/27.6.2021.

PS za seniore/ke 5/6.6.2021.

PS u ultramaratonu 24h, 50 km i 100 km 5/6.6.2021.

V Atletski miting 30.5.2021.

PS na 10 km na putu 22.5.2021

IV Atletski miting 22.5.2021.

PS S u dvorani i PS S u dvorani u višebojima 6/7.2.2021.

ZIMSKI KUP u bacanjima S i U18 21.3.2021.

PS u planinskom trčanju 10.4.2021.

PS u hodanju na stazu i PS na 10 000 m na stazi 9.5.2021.

Atletski miting I 9.5.2021.

Atletski miting II 9.5.2021.

Prvenstvo Srbije u višebojima za seniore/ke, starije juniore/ke i mladje juniore/ke 8/9.5.2021.

Atletski miting III 16.5.2021.

 

2020.godina

V Serbian Open Indoor Meeting 27.02.2020.

Prvenstvo Srbije u dvorani 01/02.02.2020.

Prvenstvo Srbije u dvorani u višebojima za sve kategorije 22/23.02.2020.

Zimski KUP u bacanjima S, U18 07.03.2020.

Prvenstvo Srbije u ultramaratonu na 6 sati 14.03.2020.

Atletski miting 21.06.2020.

10 000 m na stazi 27.06.2020.

Atletski miting 2 28.06.2020.

Prvenstvo Srbije za seniore/ke 05/06.09.2020.

Prvenstvo Srbije u ultramaratonu 05/06.09.2020.

Ekipno prvenstvo Srbije za seniore/ke 04.10.2020.

Prvenstvo Srbije u višebojima 26/27.09.2020.

Korekcija rezultata PS u višebojima

Prvenstvo Srbije u planinskom trčanju 10.10.2020.

Prvenstvo Srbije u hodanju na putu 11.10.2020.

Prvenstvo Srbije u krosu 31.10.2020.

Prvenstvo Srbije u polumaratonu 27.09.2020.

III Atletski Miting 28.08.2020.

IV Atletski Miting 19.09.2020.

V Atletski Miting 03/04.10.2020.

Prvenstvo Srbije u hodanju na stazi 04.10.2020.

 

2019.godina

Prvenstvo Srbije u maratonu 17.11.2019.

Serbian Open Indoor Meeting 20.02.2019.

Prvenstvo Srbije sa višebojima u dvorani 02/03.02.2019.

Prvenstvo Srbije u ultramaratonu 09.03.2019.

Prvenstvo Srbije u planinskom trčanju 27.04.2019.

I kolo Kup-a za seniore/ke 11/12.05.2019.

Prvenstvo Srbije u polumaratonu 19.05.2019.

Prvenstvo Srbije na 10km na putu 17.03.2019.

Prvenstvo Srbije na 10000m na stazi 26.05.2019.

Prvenstva Srbije u višebojima 25/26.05.2019.

Prvenstva Srbije u ultramaratonu na 24h, 50km, 100km, 01/02.06.2019

II kolo Kup-a Srbije za seniore/ke 08/09.06.2019.

Ekipno prvenstvo Srbije za seniore/ke 29.06.2019.

III kolo Kup-a Srbije za seniore/ke 06/07.07.2019.

Finale Kup-a Srbije za seniore/ke 20/21.07.2019.

Prvenstvo države za seniore/ke 24/25.08.2019.

Prvenstva Srbije u ultramaratomu na 12h, 21/22.09.2019.

 

2018.godina

Prvenstvo Srbije u krosu 27.10.2018.

Prvenstvo Srbije u maratonu 14.10.2018.

Prvenstvo Srbije u ultramaratonu 22.09.2018.

Ekipno prvenstvo Srbije za seniore/ke, 29.07.2018.

Prvenstvo Srbije za seniore/ke, 07/08.07.2018.

Prvenstvo Srbije na 10km 16.06.2018.

Prvenstvo Srbije u ultramaratonu 12/13.05.2018.

Prvenstvo Srbije na 10000m na stazi 13.05.2018.

Prvenstvo Srbije u višeboju 12/13.05.2018.

Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju 05.05.2018.

Prvenstvo Srbije u planinskom trčanju 15.04.2018.

Zimski susreti bacača U18, S 07.04.2018.

Prvenstvo Srbije u hodanju na putu 01.04.2018.

Zimski susreti bacača 30.03.2018.

Prvenstvo Srbije u polumaratonu 18.03.2018.

Prvenstvo Srbije u višebojima u dvorani za sve kategorije  03/04.03.2018.

III Serbian open indoor meeting 21.02.2018.

2017.godina

Prvenstvo Srbije u krosu 28.10.2017.

Prvenstvo Srbije u maratonu 22.10.2017.

Prvenstvo Srbije na 10km na putu 14.10.2017.

Prvenstvo Srbije u polumaratonu 01.10.2017.

Ekipno prvenstvo Srbije za seniore/ke 30.09.2017.

Velika nagrada Srbije 23.09.2017.

Velika nagrada Srbije 13.09.2017.

Velika nagrada Srbije 28.08.2017.

Velika Nagrada Srbije 23.07.2017.

Prvenstvo Balkana za seniore/ke 15/16.07.2017.

Prvenstvo Srbije za seniore/ke 10/11.06.2017.

Prvenstvo Srbije u višebojima 13/14.maj 2017.godine

Prvenstvo Srbije u ultramaratonu 06/07.05.2017.

Prvenstvo Srbije na 10.000m za juniore/ke i seniore/ke 14.05.2017.

Prvenstvo Srbije u ultramaratonu 06/07.06.2017.

Prvenstvo Srbije u planinskom trčanju 15.04.2017.

Zimsko prvenstvo Srbije u bacanjima 01.04.2017.

Prvenstvo Srbije u hodanju na putu 19.03.2017.

Prvenstvo Srbije u višebojima sve kategorije 11/13.03.2017.

 Test takmicenja u Kombank Areni 02.03.2017.

Prvenstvo Balkana u dvorani 25.02.2017.

II Serbian open indoor meeting 18.02.2017.

Prvenstvo Srbije za seniore/ke 04/05.02.2017.

 

Kalendar Takmičenja 2021

Preuzmite Ovde

Kalendar atletskih takmičenja izvan stadiona u Republici Srbiji u 2021. Godini

Publikacija SAS 2020

Statistika u Nacionalnom sportu RS

Preuzmite Ovde

Propozicije takmičenja 2021

Login sekcija

Regionalni Savezi

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

Razno

  • Baner
  • Baner
  • Baner