“Spremam se za nove pobede” – Amela Terzić

Naša reprezentativka i Evropska šampionka do 23.godine na 1500m, Amela Terzić,  otkriva šta trenutno radi i koji su joj sledeći planovi.

 Terzićeva ove godine nije imala pauzu, radi spremanja za ulične trke i kroseve, ali i pored toga, ona se oseća sjajno i već uveliko se sprema za nove borbe i pobede na duže staze.

 “Trenutno se osećam dobro, pokušavam da uživam u svakom slobodnom trenutku, a kada imam puno obaveza trudim se da isključim glavu, kako se ne bi previše zamarala”, rekla je Amela.


 Srpska atletičarka otkrila je kako je veoma oduševljena i iznenađena jer je nominovana za nagradu “Zvezda u usponu” :

 “Nisam se ovome nadala, zaista je velika stvar biti nominovan za neku ovako prestižnu nagradu. Čast mi je što se među ovoliko kvalitetnih atletičarki, nalazim i ja.”

 Na pitanje,  gde će se ove godine spremati za ulične trke i kroseve, Amela je odgovorila : “Na pripreme ću ići u Ulcinj, kao svake godine, tamo ću se spremati za Kros Evrope koji će biti 8.decembra, i imaću zaista jaku grupu za trening. Staza u Ulcinju mi jako odgovara i od 2010 godine se tamo spremam”.

 “Sada me očekuju mešovita takmičenja, ulične trke i krosevi”, dodala je za kraj, Amela Terzić.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Statistika u Nacionalnom sportu RS

Kalendar Takmičenja 2025

Publikacija SAS 2024

Razno

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • hbc-ns

Medijski prijatelji SAS

  • Baner
  • Radio S
  • Radio S