Odličan start srpskih atletičara u Sloveniji

Reprezentacija Srbije učestvovala je na Tromeču zajedno sa takmičarima iz Slovenije i Hrvatske u Novom Mestu. Naši najbolji atletičari startovali su novu atletsku sezonu na  ovom mitingu kako bi testirali formu pred državno prvenstvo za seniore/ke, koje ih očekuje narednog vikenda 01/02.februara u Atletskoj dvorani na Banjici.

Rezultati:

Aleksa Kijanović BAK 60m – 1.mesto – 6.76s

Elzan Bibić NOP 1500m – 1.mesto – 3:42,64

Milana Tirnanić CZB 60m – 1.mesto – 7.39s

Luka Trgovčević BAK 60m pr – 1.mesto – 8.00s

Strahinja Jovančević CZB skok u dalj – 1.mesto – 7.78m

Milica Gardašević VNS skok u dalj – 1.mesto – 6.31m

Asmir Kolašinac BAK bacanje kugle – 1.mesto – 20m

Miloš Malešević INĐ 3000m – 1.mesto – 8:21,03

Anja Lukić CZB 60m pr – 2.mesto – 8.36s

Marija Stambolić OAK 800m – 2.mesto – 2:09,90

Lazar Anić VNS skok u dalj – 2.mesto – 7.61m

Katarina Ilić CZB 400m – 2.mesto – 55.47s

Veljko Nedeljković CZB bacanje kugle – 2.mesto – 17.15m

Nikola Raičević PBG 3000m – 2.mesto – 8:21,87

Slađana Stamenković CZB 3000m – 2.mesto – 10:19,54

Miroslav Dukadinović  MOĆ 800m – 3.mesto – 1:55,34

Iva Maletić ZMA 1500m – 3.mesto – 4:47,17

Marko Vlahović MLZ troskok – 3.mesto – 14.96m

Boško Kijanović  BAK 400m – 3.mesto – 48.08s

Jovan Čanak VNS 60m pr – 3.mesto – 8.42s

Maja Ćirić BAK 400m – 3.mesto – 55.50s

Katarina Gačević  AŠKT bacanje kugle – 3.mesto – 13.01m

Anja Lukić CZB 60m – 3.mesto – 7.61s

Milica Emini VNS 60m pr – 4.mesto – 8.48s

Ljubica Simović  RKG skok u dalj – 4.mesto – 5.76m

Rokavec Zorana MLZ skok u vis – 4.mesto – 1.69m

Bojana Kaličanin 800m – 5.mesto – 2:14,58

Aleksa Milanović 1500m – 5.mesto – 3:57,91

Katarina Milosavljević CZB 1500m – 5.mesto – 4:51,05

Martina Pavlović TJB bacanje kugle – 5.mesto – 12.19m

Miloš Marković CZB 400m – 5.mesto – 49.04s

Sanja Veselinović  SSM skok s motkom – 5.mesto – 2.80m

Boško Kijanović  BAK 60m – 6.mesto – 6.96s

Jovana Delić skok u vis – 6.mesto – 1.69m

Petar Čanak VNS troskok – 6.mesto – 14.10m

Marko Vozab 800m – 6.mesto – 1:57,12

Ivona Jurić skok s motkom – 6.mesto – 2.80m

Đorđe Jovanović  SPB skok s motkom – 6.mesto – 3.40m

Mitić Dajana  3000m – 7-mesto – 10:54,00

Mihajlo Petković skok s motkom – 7.mesto – 3.00m

Božidar Marković ABB skok u vis – 1.mesto – 2.10m

Emir Rovčanin skok u vis – 3.mesto – 1.98m

Marija Stojadinović VŽJ troskok – 5.mesto – 12.36m

Milica Regoje  KOŠ troskok – 6.mesto – 11.63m

Štafeta na 4*400m u sastavu: Kijanović/Marković M./Marković I./Dukadinović zauzela je treće mesto mesto rezultatom 3:28,20.

Štafeta na 4*400m u sastavu: Ćirić/Ilić/Kaličanin/Stambolić zauzela je treće mesto rezultatom 3:54,10.

U ukupnom plasmanu naša reprezentacija zauzela je drugo mesto sa osvojenih 175 bodova, 99 u muškoj konkurenciji i 76 u ženskoj.

Ulaz na Prvenstvo države u dvorani biće besplatan i svi ljubitelji atletike će imati mogućnost da uživo gledaju nadmetanja naših atletičara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kalendar Takmičenja 2020

Preuzmite Ovde

Kalendar atletskih takmičenja izvan stadiona u Republici Srbiji u 2020. Godini

Publikacija ASS 2019

Statistika u Nacionalnom sportu RS

Preuzmite Ovde

Propozicije takmičenja 2020

Login sekcija

Regionalni Savezi

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

Razno

  • Baner
  • Baner
  • Baner